Eramajade ehitus

Minu Ehitaja OÜ tegeleb majade ehitamise ja renoveerimisega. Teostame üldremonti nii sise- kui välitingimustes, siseviimistlust ning katuse- ja fassaaditöid. Samuti pakume võtmed-kätte-lahendust, pakkudes kõiki ehituse teenuseid, alates vundamendist kuni siseviimistluseni.

Eramajade ehitus - unistus oma kodust

Oma isiklikust kaunist kodust unistavad meist paljud. Eramajade ehitus on keskmisele inimesele üks kalleimaid, suuremaid ja olulisemaid projekte. See vajab põhjalikku ettevalmistust, head informeeritust ning samuti usaldusväärseid koostööpartnereid.

Eramajade ehitus hõlmab suurt eeltööd

Ühegi maja ehitus ei ole kerge ülesanne, kuid sellist head tunnet ja emotsiooni, mis valdab oma enda koju sissekolimisel, ei saa kuskilt mujalt. Eramajade ehitus vajab suuremahulist eeltööd, et ehitusprotsess oleks võimalikult valutu ja edukas. Esimeseks sammuks on läbi käia põhitõed – millest alustada ning millele mõelda ehk koduomaniku meelespea planeerimisel. Seejärel tuleb kindlasti mõelda, millist krunti valida. Kui esmased sammud on teada, on järgnevaks suureks etapiks maja ehituse finantseerimine. Nende teemadega võiks planeerimisel alustada ning põhjalikult enda jaoks läbi mõelda.

Projekteerimine kui põhjalik ettevalmistus

Korralik ehitusprojekt on hea maja eeldus. Sageli võetakse projekteerimist kui mitteolulist lisakulu, millest üritatakse mööda minna tellides vaid minimaalse eelprojekti, mis on vajalik ehitusloa taotlemiseks. Korraliku projekti mõte on luua läbimõeldud ja teha ehituslikult teostavad konstruktsioonid ning tagada majale parim funktsionaalsus. Projekteerimise faasis on oluline tellija kaasatöötamine projekti loomise juures, sest ainult nii saadakse tellija jaoks parim lahendus. Samuti on hea kursis olla tänapäeva eramaja trendidega, et saada inspiratsiooni ning  näha millised stiilid on ajakohased.

Eramajade ehitus vajab õigeid koostööpartnereid

Ehitaja otsimiseks on mitmeid erinevaid viise – nii lihtsamaid kui ka keerulisemaid. Enne kui alustad oma ehitustööde teostaja leidmist, on tähtis välja mõelda, mida täpselt vajad. Üsna tihti antakse keerulisemad tööd ehitajatele ning lihtsamad tööd tehakse ära ise, sõprade või sugulaste abiga. Seetõttu on oluline paika panna, mis mahus teostab töid ehitaja. Eramajade ehitus vajab õigeid koostööpartnereid. Tähtis osa on ka korrektne ehitusleping, mille koostab tellija jaoks sobilik ehitusettevõte. Selle professionaalne koostamine nõuab põhjalikku eeltööd nii hinna, projekti kui ka tööde jaotamise osas.

Koostöösoovi või küsimuste korral võta ühendust meie meeskonnaga siin.

 

Vajad abi eramaja ehitusega?
Võta ühendust:

Vajad abi
eramaja ehitusega?
Võta ühendust: