Trepikoja remont – kuidas oleks mõistlik teha?

Kui kortermaja trepikoda näeb välja väsinud – määrdunud seinad, erinevad vanad juhtmed vedelemas, uste ja akende värv koorumas, siis tasub üldise ilme parendamiseks ning kinnisvara väärtuse tõstmiseks võtta ette trepikoja remont. Vaatame lähemalt, milline on kõige mõistlikum viis selle tegemiseks.

Seinte olukord

Tihtipeale on korrusmajade trepikodade seinapind krobeline ning pika aja jooksul on sinna tekkinud kriimud, mõrad, augud ja kogunenud mustus. Sellist seina pole ei ole mõtet hakata ilusaks ja siledaks pahteldama, kuna see oleks liiga kallis ja mõttetu töö. Trepikojas tuleb tihti ette, et asjad lähevad vastu seina. Seega on mõttekam ja kiirem viis trepikoja remont ära teha pritskrohviga.

Trepikoja remont – aknad, käsipuud ja juhtmestik

Juhul, kui koridori aknaraamid on halvas seisus ning lasevad läbi liigset külma ja niiskust, võiks mõelda ka uutele avatäidetele. Kui see töö juba ette võtta, siis võiks mõelda ka aknaraamide üles vuntsimisele uue värvikihiga. Samuti võiks tähelepanu pöörata treppidele, käsipuudele ja ka põrandate olukorrale. Nende korrasolust sõltub ka maja elanike turvalisus. Lisaks tasub ka lasta koledad ripakil juhtmed paigaldada seinale kinnitatud karbikusse.

Trepikoja remont vajab head ehitusmeest

Hetkel, kui trepikoja remont on plaani võetud, tuleb leida ehitajad, kes teeksid pärast kohapeal käimist hinnapakkumised. Kui hind, materjali valik ja lubatud tähtaeg sobivad ning ehitaja taust on korras, tuleb sõlmida leping. See peab sisaldama kõiki detaile võimalikult täpselt. Samuti on oluline, et enne raha maksmist oleksite tööga rahul ning kindlasti tuleks hoiduda ettemaksust.

Minu Ehitaja OÜ tegeleb majade ehitamise ja renoveerimisega. Teostame üldremonti nii sise- kui välitingimustes, siseviimistlust ning katuse- ja fassaaditöid. Samuti pakume võtmed-kätte-lahendust, pakkudes kõiki ehituse teenuseid, alates vundamendist kuni siseviimistluseni.

Vajad abi kortermaja renoveerimisega?
Võta ühendust: